Kategórie
Novinky

Renault odkopol Kadjar až do Australa! Takto to vyzerá

Čo je Australa? To je niečo ako Austrália, ale celkom iné. Debilná myšlienka si zaslúži debilný titulok, no nie? Renaultu sa skrátka meno Kadjar už nepáči. Príliš pripomína Qashqai… Že nie? No vám možno nie, ale to len preto, lebo ste nevzdelanci a nechápete kultúru stredného východu a šokantne netušíte, že Qashqaiovia a Kadjarovia sú dva divoké kmene túľajúce sa dunami v priebehu času neďaleko od seba. No a Austral? Austral je odvodený od latinského slova australis, čo znamená z juhu.

Mojim predpokladom je, že na prezentácii vozidla sa zúčastní aj jeden konkrétny člen kanadskej jazdeckej polície, ktorý už asi dosmeroval na ju (Due South) a teraz sa vo veľkom vráti. Pes mu medzičasom zdochol na úpal, ale má zaňho aspoň nové južanské auto zvané Renault Austral. Ten pes je vlastne Kadjar, ktorý síce nezdochol na úpal, ale tiež zdochol. Akurát na nezáujem kupujúcich.

Austral je auto, ktoré vidítenevidíte na titulnom obrázku a je to auto, ktoré má značke s diamantom v logu pomôcť znovu získať segment C pre seba. Bude to azda odkaz na časy minulé, keď sa Renaultu darilo omnoho viac a na segment C mu stačilo iba jedno slušné auto – Mégane. Tak uvidíme, či zmena mena pomôže aj zmeniť predaje. Šancu na to Austral má a pokiaľ v ňom v lete nebude tak teplo ako v Austrálii (v zime), zákaznícka spokojnosť rozkvitne.

A prečo ste dnes vlastne tu a čítate tieto litánie? No lebo Renault dnes ukázal ten obrázok, čo je vyššie. To je Austral vážení. Viac až na jar.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *