Kategórie
Zaujímavosti

Aby boli všetky tie online mítingy rýchlejšie: AMG predstavilo najrýchlejšie kancelárske kreslo

Google meets, Zoom, Skype a ja neviem ešte čo všetko sú ľudia schopní používať, aby si strpčili deň. Kým mítingy v kancelárii strpčovali deň bez akejkoľvek vyhliadky na zlepšenie, mítingy počas home officeov, v zdieľaných kanceláriách a mítingy na veľké vzdialenosti, to všetko sú vynálezy, ktoré sa rozmohli za ostatné dva roky. Najprv to znelo ako good idea Slovakia, no tak ako všetky good idea Slovakia, aj túto teraz každý neznáša. Okrem tímlídrov a top manažérov, ktorí sa môžu veselo vykecávať a vidieť pritom hraný záujem na tvárach desiatok deprimovaných kolegov v reálnom čase. AMG však prichádza s riešením. Mítingov sa síce budete musieť zúčastňovať (alebo si vyberte manuálne zamestnanie, či sa naučte žiť zo vzduchu – to by sa nám dnes hodilo všetkým), mítingy však môžu byť výrazne rýchlejšie a pohodlnejšie.

Nové kancelárske kreso od AMG je oficiálne vonku, stojí 3500 eur a keby ste chceli, môžete ich objednať pre všetkých kolegov – ak by vám na kolegoch aspoň trochu záležalo, samozrejme. A samozrejme na účet firmy, ideálne rovno na účet toho kr*ténskeho manažérisa. Objednávací systém totiž dovolí objednať až sto kusov v jednej objednávke.

Okrem znakov AMG, materiálov, ktoré AMG používa na svoje športové sedadlá, výroby priamo v závode AMG (žiadne Made in China) a cenovej hladiny takmer pri strope však zázračné účinky a schopnosti tejto stoličky nečakajte. Bolo by super, keby ju dodávali s motorom V8 a vy by ste namiesto drístov v Zoome mohli počúvať plnokrvný hluk tohto motora a pritom sedieť v pohodlí. Také sa ale nekoná.

Je to skrátka slušne postavená a mierne predražená stolička, ktorá môže byť buď vtipom, alebo fanúšikovským snom. Podľa toho, na ktorej strane mentálneho spektra sa práve nachádzate. Či v hladine normal, či v hladine Pinel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *