Kategórie
Zaujímavosti

Manhart sa pohral s Porsche Cayenne Coupe Turbo. Pokojne vám dajú preč aj OPF filter

Manhart pripravil balíček úprav pre Porsche Cayenne Coupe Turbo. To ak by vám základných 550 koní zo štvorlitrového osemvalca nestačilo. Svoj výtvor nazval Manhart CRT 800. Manhart úpravou riadiacej jednotky, výfukového potrubia, nasávania i výmenou turbodúchadiel a výmenou medzichladiča dosiahol maximálny výkon na úrovni 807 koní a krútiaci moment až 1090 Nm.

Výfukové potrubie je obohatené o ventil schopný pritvrdiť zvuk, pričom trubky majú priemer vyše 10 cm, takže zvuk bude skutočne intenzívny. A aby koncert nebol oslabený zátkou vo výfuku, Manhart ponúka 200-bunkový športový katalyzátor a trubky s vyrezaným OPF filtrom pevných častíc, ktorý vo výfuku majú. Tento systém však nemá TUV schválenie, takže si ho môžu kúpiť iba tí, ktorí auto vyvezú z EÚ.

Podvozok auta je štandardne znížený o 35 milimetrov. Kolesá majú rozmer 22 palcov, brzdy sú štandardne keramicko-kompozitné a Manhart pre toto auto zvolil kombináciu čiernej so zlatými pásmi. Interiéru sa táto úprava nedotkla, no Manhart ponúka doplnky, ktorými si interiér môže záujemca ešte upraviť. Nehovoriac o balíku, v ktorom si môže parametre auta nastaviť čisto podľa vlastných preferencií. Neskôr budú k dispozícii aj karbónové doplnky vrátane krídla a podobne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *