Kategórie
Novinky

Zmena mena! Zmení sa aj cena? Tak určite!? Audi A1 citycarver ide do preč. Teraz je tu allstreet

Či sa vďaka zmene mena dostane aj do AllStars, to asi nie, skôr do Allcircles, ba až Ajcirkus. Lebo je to cirkus pre nič. Audi zmenilo názov auta, ktoré sa za tri roky existencie hlboko vrylo do pamäte… absolútne nikoho. Zvýšený hatchback s oplastovaním a cielením na progresívnych obyvateľov mesta, ktorí sa boja obrubníkov sa azda dobre predáva – v Nemecku, ale inak je to auto nezaujímavé. No ale teraz sa všetko mení, lebo má iný názov a ten bude azda niesť viac modelov značky, ktorá sa už roky špecializuje aj na modely Allroad. Takže všetkyulice a všetkycesty budú vedľa seba a bude im to pasovať. Inak auto nemá žiadne ďalšie zmeny.

Potom Audi ešte aktualizovalo farby pri modeloch Q7 a Q8. Tri vypustilo a tri napustilo, takže nový modelový rok 2023 bude šokujúco rovnaký ako ten predtým.

Niečo zaujímavejšie má v talóne len Audi A4 Allroad. Má tu mestský balíček štýlu s názvom Black Optics Pro Package za 775 eur. Balík zahŕňa čierne disky, čierne kruhy a čierne spätné zrkadlá a asi aj ďalšie čierne veci. Vo finále to však vyzerá dobre a ani to nestojí veľa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *